ADASTA HAKKINDA

Hakkımızda

Hakkımızda

Adasta Tarımsal Ürünler A.Ş 2008’ yılında kurulmuştur. İlk olarak Tekirdağ Banarlı’da arazi alınarak,alt yapı hazırlıkları ; Toprağın hazırlanması ve drenajlar, topografik harita çıkarılması, Elektrik hatları tesis edilmesi, Damlama sulama ve Telli terbiye sistemi yapılması, tesisler ve deponun inşa edilmesi, Fidan temini ve dikimi,file örtülmesi işleri yapılmıştır.her yıl yapılan ilave yatırımlarla bugün itibariyle 340 dönümlük bir alanda üretim yapılmaktadır.

Şirket iş planı doğrultusunda üretim yaptığı meyveleri depolama, boylama ve dağıtım faaliyetlerinde bulunmak için 2013 yılında Tekirdağ Yeni Çiftlik Beldesi’nde Soğuk hava tesislerinin işletmeciliğini devreye almıştır. Artarak devam eden üretim miktarını uygun ambalaj ve yüksek kaliteyle pazara sunmuştur.

Günümüz itibariyle Adasta kendi üretiminin yanı sıra yakın çevre üreticilere Know-How ve yetiştiricilik konusunda destek çalışmalarına başlamıştır. Gerek üreticilik konusundaki know-how ı gerek soğuk hava tesislerinde boylama, ambalajlama ve saklama avantajlarıyla ürünlerinin satışında kolaylıklar sağlamaya başlamıştır.

Bizden Haberler

Adasta Elmaları, 2014 hasadı sonrası marketlerde...

Adasta soğuk hava tesisi işletmeye açıldı...

Adasta hakkında daha fazla bilgi

İLETİŞİMBize Ulaşın

E-Bületnimize Kayıt Olun:

Kullanıcı Girişi
E-Mail
Sosyal Ağlar
×
Kayıt Olun
×